دوره آموزشی نرم افزار Etabs  در محل جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر آغاز شد. با توجه به استقبال فراگیران این دوره آموزشی با تدریس اساتید مجرب از تاریخ ۱۶ آبان ماه آغاز شد. برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این […]

دوره آموزشی Etabs آغاز شد

دوره آموزشی نرم افزار Etabs  در محل جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر آغاز شد.

با توجه به استقبال فراگیران این دوره آموزشی با تدریس اساتید مجرب از تاریخ 16 آبان ماه آغاز شد. برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این برنامه می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و ویژه طراحی کرد. همچنین در ساختمان های فولادی می توان ضوابط ویژه قاب های خمشی عادی و ویژه و سیستم های مهاربندی همگرا و واگرا را در طراحی لحاظ کرد. علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق العاده ای که دارد، برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. برنامه ETABS به طور خودکار فایل ورودی SAFE را ایجاد می کند. همچنین برنامه ETABS قابلیت ایجاد فایل ورودی SAP2000 را دارد. در ویرایش جدید ETABS امکان فراخوانی هندسه و خطوط شبکه از نرم افزار اتوکد وجود دارد. امکان فرستادن هندسه و مشخصات دیگر به نرم افزار اتوکد نیز وجود دارد.

ثبت نام برای دوره جدید این نرم افزار کاربردی ویژه بازار کار آغاز شده و برای دریافت مشاوره و ثبت نام در این دوره می توانید با شماره های 88807008 – 88895969 – 88892144 کارشناسان واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.