توضیحات کارگاه آموزشی قراردادهای نفت و گاز

نگاهی گذرا به چالش­های خرد و کلان قراردادهای صنعت نفت و گاز کشور در طول یکصد سال گذشته حاکی از کاستی­های نظام حقوقی حاکم بر این صنعت بوده و تحلیل و بررسی شاخص­ترین این موارد مانند قراردادهای دارسی، 1933، گس-گلشاییان، کنسرسیوم و صدها قرارداد بزرگ و کوچک اکتشاف، تولید، انتقال و پالایش نفت و گاز […]

نگاهی گذرا به چالش­های خرد و کلان قراردادهای صنعت نفت و گاز کشور در طول یکصد سال گذشته حاکی از کاستی­های نظام حقوقی حاکم بر این صنعت بوده و تحلیل و بررسی شاخص­ترین این موارد مانند قراردادهای دارسی، 1933، گس-گلشاییان، کنسرسیوم و صدها قرارداد بزرگ و کوچک اکتشاف، تولید، انتقال و پالایش نفت و گاز شاهدی بر این مدعا می­باشد. آموزش و ترویج دانش و مهارت­های کاربردی حوزه حقوق قراردادهای صنعت نفت و گاز می­تواند کمک شایانی به بهبود روابط فی مابین بازیگران مختلف این صنعت و توسعه روزافزون اقتصاد کشور نماید.

در همین راستا دپارتمان آموزش­های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر در نظر دارد، دوره آموزشی “قراردادهای نفت و گاز” را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 دی ماه 1395 با حضور و همراهی جناب آقای دکتر رسولی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار نماید.

شایان ذکر است مبلغ سرمایه ­گذاری در این دوره به شماره حساب 18324652 بانک تجارت شعبه پارک دانشجو (تهران) و شماره کارت بانکی 6104337872007016 بانک ملت به نام جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر قابل پرداخت خواهد بود. علاقه­ مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرفصل جزئی می­توانند با شماره تلفن 6-88920005 تماس حاصل نمایند.

دوره‌های مرتبط